WYKONAWSTWO

W odpowiedzi na rosnące wymagania inwestorów, powodowane coraz to bardziej wyszukaną i wymagającą formą architektoniczną kreowanej architektury, wprowadziliśmy do naszej oferty wykonawstwo.

Kilkunastoletnie doświadczenie w projektowaniu i nadzorowaniu, projektowanych przez nas inwestycji, stała weryfikacja przyjmowanych rozwiązań, a także szczere zainteresowanie osiąganiem zamierzonych na etapie projektowym efektów architektonicznych, utwierdziło nas w przekonaniu, iż realizacja żadnego projektu nie powinna być pozostawiona bez naszego nadzoru jako twórców projektu.

Autorskie organizowanie procesu wykonawczego pozwala nam na właściwy i adekwatny dobór uczestników procesu budowlanego na każdym etapie. W konsekwencji budujemy indywidualnie dobrany zespół, którego umiejętności i możliwości uwzględniają charakterystykę zadania. Zespół który w poczuciu wspólnej misji zgodnie realizuje cel.

Mimo długoletniego już doświadczenia, autorskie organizowanie procesu wykonawczego w zespole, rozległe kontakty z rzeszą wykonawców dają nam możliwość, nie da się ukryć, stałej weryfikacji stosowanych rozwiązań a jednocześnie ciągłego kształcenia w wyjątkowo trudnej ale jednocześnie satysfakcjonującej dziedzinie jaką jest budownictwo.

Prowadzony przy naszym udziale proces wykonawczy daje Inwestorowi możliwość efektywnego i kontrolowanego optymalizowania kosztów, w stosunku do tych zakładanych na etapie projektowym, bez ryzyka utraty jakości czy oczekiwanego charakteru architektonicznego budynku.

Zapraszamy do współpracy!

Dom w zabudowie bliźniaczej

Domy jednorodzinne

Nowoczesny dom dwurodzinny