Domy jednorodzinne

Przedstawione w niniejszej realizacji domy jednorodzinne stanowią przykład inwestycji zrealizowanej kompleksowo przez nasz zespół projektowo-wykonawczy.
Nasze zadania związane z realizacją inwestycji obejmowały m.in. znalezienie optymalnej lokalizacji i odpowiedniej działki, jak również opracowanie typowego projektu budowlano-wykonawczego oraz budowie i oddaniu budynku do użytkowania.
Realizacja projektu od samego początku do końca oparta była o założenia budżetowe, bez ich przekraczania - przy zachowaniu najwyższej jakości materiałów budowlanych.
Prezentowane budynki są częścią tworzonego przez nas Osiedla Owocowego, zlokalizowanego w Szydłowie oddalonej o około 6 km od Centrum Piły. W ramach jednego projektu typowego występują niewielkie odmiany uwzględniające specyfikę poszczególnych działek jak i indywidualne oczekiwania i upodobania inwestorów.
Głównym założeniem inwestycji było uzyskanie ekonomicznych, ergonomicznych i racjonalnych domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej z garażem.

00100200300400500600700811A11B11C1212A12B

« Powrót