Osiedle Owocowe

Osiedle Owocowe to całkowicie nowa, niezwykle świeża, inwestycja położona 8 km od centrum Piły. Osiedle domków jednorodzinnych jest alternatywą dla mieszkań czy apartamentów z uwagi na bardzo atrakcyjną lokalizację i atrakcyjną cenę domu.Osiedle Owocowe położone jest w południowej części Szydłowa i rozpościera się na przestrzeni blisko 2,5 hektara. Teren, na którym powstaje osiedle charakteryzuje się niczym nieograniczonym widokiem na panoramę pól i lasów rozciągających się w kierunku terenów Kłody, Kotunia i Cyku. Otoczenie Osiedla Owocowego stanowi czystej postaci natura – pola i pozostałości po sadach owocowych, co miało bezpośredni wpływ na nazwę całej inwestycji. W niedalekiej odległości od Osiedla Owocowego przebiega szlak rekreacyjnych dróg pieszych, rowerowych, które pośrednio połączone są funkcjonalnie z drogami prowadzącymi do Piły.

W bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Owocowego zlokalizowana jest szkoła podstawowa, urząd pocztowy, oddział banku, urząd gminy, posterunek policji i kościół. Bardzo dogodnie zlokalizowane są również przystanki komunikacji podmiejskiej, które posiadają bezpośrednie połączenie do Piły, jak również bardzo dobrze zaopatrzony market.

Osiedle Owocowe to inwestycja, która zakłada wybudowanie około 30 domów jednorodzinnych na działkach o wielkości około 530 m2 z opcjonalnymi wiatami garażowymi lub garażami. Na całym osiedlu zaplanowane jest wykonanie wewnętrznej drogi z bruku i zagospodarowanie terenów zielonych, co jeszcze bardziej przełoży się na atrakcyjność inwestycji. Osiedle posiada niezbędną infrastrukturę techniczną, co oznacza, że uzbrojone jest w energię elektryczną, sieć wodociągową oraz sieć gazową.

Osiedle Owocowe to przytulne domki jednorodzinne w cenie mieszkania w bloku!

Osiedle Owocowe »

001002003004005006

« Powrót